O firmě

S.M.K., a.s. vznikla v roce 1993 s cílem zdokonalit služby pro všechny návštěvníky Moravského krasu. V několika málo letech byl kompletně zrekonstruován hotel Skalní mlýn, Chata Macocha a vybudován systém ekologické dopravy v Národní přírodní rezervaci Moravský kras.Hotel *** Skalní mlýn

má celoroční provoz a v hotelu je pro hosty připravena restaurace, večerní restaurace - piano bar, letní terasy, fitcentrum, směnárna, a jiné služby. Hotelové pokoje jsou vždy s vlastním WC, sprchou, telefonem, rádiem a sat-TV. Kapacita hotelu je  98 lůžek. Dostatek prostoru pro firemní jednání a školení poskytují učebny s variabilní možností uspořádání, které jsou standardně vybaveny televizí, videem, flip chartem a zpětným projektorem. Pro skupiny rádi sestavíme programy dle individuálního přání, včetně rezervací vstupů do všech jeskyní Moravského krasu. 


Chata Macocha

byla zrekonstruována v roce 1996 ve stylu moderních švýcarských horských chat s jednoduchým,leč účelným vybavením. Kapacita chaty je 60 lůžek. Součástí chaty je stylová restaurace s kachlovými kamny a venkovní terasou.


Systém ekologické dopravy

spočívá v rychlém a bezpečném spojení atraktivních míst v Moravském krasu. Silniční vláčky přepravují turisty mezi Skalním mlýnem a Punkevními jeskyněmi, lanová dráha dále vede k propasti Macocha. Trasa procházející v bezprostřední blízkosti vápencových skal je zárukou atraktivní vyhlídky.


Divize Rybářství

se zabývá chovem Pstruha Duhového ve výjimečné ekologicky čisté lokalitě s možností celoroční produkce. 


S.M.K., a.s.

Adresa

Skalní mlýn 96
678 01 Blansko

Telefon

(+420) 516 418 113

Email

smk@smk.cz